Kas mes esame?

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse.
Savo klientams tiekiame visus inžinerinių sistemų komponentus, konsultuojame inžinerinių sistemų diegimo klausimais bei vedame mokymus.

Mūsų patirtis: daugiau nei 1000 projektų Lietuvoje bei sėkmingai įgyvendinti projektai Estijoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Meksikoje, Brazilijoje, Kenijoje, Kazachstane.

Mūsų projektai

img23

400 kV Ekhyddan substations, Sweden

img23

FAT at ABB factory, UK

img23

HVDC offshore platform DolWin 1, the Netherlands

img23

400 kV substation, Finland

Pastočių automatikos paslaugos
Nuo pat pirmos dienos įmonė dirba pastočių automatikos srityje, sukaupta patirtis nuo 2004 metų leido sukurti lojalių klientų ratą Lietuvoje ir Skandinavijos rinkoje, kuriose dirbame su didžiausiais rangovais energetikos srityje.
Procesų automatika
Procesų automatikos sistemų diegimui reikalingi labai atsakingai pasirinkti savo partnerius, AEDILIS per savo darbo metus įrodė savo kompetenciją šių sistemų diegime. Tai patvirtina puikūs klientų atsiliepimai ir rekomendacijos.
Valdymo spintų surinkimas
Relinės apsaugos ir automatikos, pastočių automatikos, procesų automatikos, žemos ir vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo spintų projektavimas / gamyba / surinkimas.

Mūsų sertifikatai

Relinė apsauga ir automatika

Sukaupėme labai didelę patirtį relinės apsaugos ir automatikos (toliau RAA) srityje. Šioje grupėje dirba vieni geriausių specialistų Lietuvoje, kurie savo žinias pritaiko ne tik mūsų, bet ir kitose įmonėse vesdami mokymo Respublikiniame Energetikų Mokymų Centre. RAA grupės inžinieriai turi nuo 8 iki 25 metų energetikos objektų derinimo patirtį. Daugiausia yra dirbę elektros perdavimo ir skirstymo tinklų projektuose. Mūsų inžinierių kompetencija leidžia derinti įranga nuo 0,4 kV iki 400 kV.

Pastočių automatika (TSPĮ)

VSA grupės inžinieriai turi patirtį teleinformacijos surinkimo ir perdavimo įrenginių (TSPĮ), automatizuotos elektros energijos apskaitos (AEEAS) ir momentinių matavimų (MOM) sistemų projektavime, diegime ir derinime. Šios grupės patirtis yra įvairialypė. Inžinieriai įvykdė projektus vandentvarkos, energetikos ir geležinkelių objektuose. VSA grupė dirba Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje. Šios grupės darbų geografija nuolatos plečiasi.

Procesų automatika

Mes projektavome ir įdiegėme procesų automatikos sistemas vandentvarkos, energetikos, gamybos ir geležinkelių sektoriuose. Mūsų inžinieriai pasiruošę įsigilinti į jūsų įmonės technologinius procesus ir paruošti jums geriausiai tinkantį pasiūlymą.

Telekomunikacijos

AEDILIS buvo pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri suprojektavo WiMax technologijos bazinę stotį, todėl telekomunikacijų grupės inžinieriais turi labai daug patirties bevieles technologijos tinklų instaliavime vandentvarkos įmonėse.Taip pat ši grupė kartu su kitomis įmonės grupėmis yra suprojektavusi bei įdiegusi duomenų perdavimo sprendimus energetikos ir geležinkelių objektuose.

Veikla

Projektavimas

Mes rengiame energetikos statinių statybos, rekonstravimo ir remonto projektus. Mes atliekame galimybių studijas, priešprojektinius pasiūlymus, techninius ir darbo projektus, saulės elektrinių pajungimo projektus, autorinę priežiūrą ir konsultuojame.

Terminalų konfigūracija

Per mūsų veiklos laikotarpį gavome daug patirties konfigūruoti ir parametrizuoti įvairių gamintojų terminalus. Mūsų darbų kokybę ir greiti vertina Lietuvos ir užsienio klientai.

Valdymo spintų rinkimas

Relinės apsaugos ir automatikos, pastočių automatikos, procesų automatikos, žemos ir vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo spintų projektavimas / gamyba / surinkimas.

Gamyklinis testavimas (FAT)

Visus testavimo darbus mes atliekame su OMICRON CMC356, CPC100, CT Analyzer, IED Scout. Tai įrankiai, kurie mums padeda atlikti testus greitai ir maksimaliu tikslumu. Surinktų spintų testavimą galime atlikti savo gamyboje arba kliento patalpose.

Kabelių montavimas

Atliekame antrinių grandinių, telekomunikacinių kabelių tiesimo ir montavimo darbus aukštos įtampos pastotėse. Didelį dėmesį kreipiame darbų kokybei ir darbų atlikimo grafikui. Darbus atliekame tiek naujai statomuose pastotėse, tiek rekonstruojamuose.

Derinimas objekte (SAT)

Nuo pat pirmos dienos tai viena pagrindinių mūsų paslaugų. Daugiausiai esame dirbę elektros perdavimo ir skirstymo tinklų projektuose. Mūsų inžinierių kompetencija leidžia derinti įranga nuo 0,4 kV iki 400 kV. Taip pat turime patirties dirbant elektrinėse.