PASLAUGOS

APSAUGŲ IR VALDYMO SPINTŲ GAMYBA

Mūsų 1600 m2 ploto gamybos cechas vienu metu gali įgyvendinti projektus iki 100 relinių apsaugų spintų, o jo metiniai pajėgumai siekia visus 800. Tačiau didžiausia mūsų stiprybė yra tai, kad visus projektavimo, gamybos, montavimo ir derinimo darbus gausite iš vienų rankų, kas padės išvengti klaidų, kurios pasitaiko dirbant su keletu įmonių.

PROJEKTAVIMAS

Tai – pati šviežiausia mūsų specializacijos sritis, todėl jai skiriame itin didelį dėmesį. Per trumpą laiką spėjome suburti aukštos kvalifikacijos profesionalų komandą, kuri įsiklausys į jūsų poreikius, pasiūlys efektyviausius sprendimus ir pritaikys patirtį, sukauptą projektuojant objektus Lietuvoje, Švedijoje, Suomijoje ir Islandijoje.

 

MONTAVIMAS

Turite projektą? Mes turime patyrusių inžinierių komandą, kuri išmano antrinių grandinių projektavimą, montavimą ir priežiūrą. Ji specializuojasi kritiškai svarbiuose infrastruktūros objektuose, tad užtikrintai įgyvendins net ir pačius sudėtingiausius jūsų projektus.

 

PROCESŲ AUTOMATIKA

Šioje srityje esame itin gerai pasikaustę – atliekame ne tik bazinius automatizacijos procesus, bet ir kuriame bei diegiame pastotės valdymo bei SCADA sistemas. Be to, nesame prisirišę prie vieno įrangos gamintojo – dirbome su daugeliu iš jų, tad šioje srityje esame itin lankstūs.

PASTOČIŲ RELINĖ APSAUGA IR VALDYMAS

Nuo 2004 metų kaupiama patirtis ir įgyvendinti masyvūs projektai leidžia mums vadintis vienais stipriausių relinės apsaugos profesionalų Europoje. Mūsų dvidešimties patyrusių inžinierių komanda gali imtis pačių sudėtingiausių jūsų projektų iki 400 kV ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, ir už jos ribų – esame dirbę net Meksikoje ar tolimojoje Australijoje.

TELEKOMUNIKACIJA

Didelis objektas mums nėra didelis iššūkis – puikiai susitvarkome tiek su bevielio, tiek su laidinio, tiek su šviesolaidinio duomenų perdavimo sprendimais. Svarbu paminėti, kad visus šios srities darbus nuo projektavimo iki montavimo bei derinimo galime atlikti patys.