Karjeros galimybės AEDILYJE

Kviečiame tave prisidėti prie svarbiausių Elektros energetikos projektų, auginti savo kompetencijas ir semtis žinių iš geriausių šalies specialistų. Ženk į naują gyvenimo etapą kartu su Aedilis komanda.

Atsiųsk savo CV. Paprastai ir aiškiai parašyk apie save ir savo patirtį. Tai padės mums geriau Tave pažinti.

Mes Tau paskambinsime. Telefonu pasikalbėsime apie Tavo patirtį, įgūdžius, kompetencijas, tikslus bei motyvaciją, preliminarius finansinius lūkesčius, plačiau pristatysime darbo poziciją. Po pokalbio su Tavimi mes priimsime sprendimą dėl sekančio etapo.

Šame atrankos etape dalyvaus ir Tavo būsimas vadovas, todėl būk aktyvus (i): domėkis, klausk, dalinkis visa savo patirtimi.

Jeigu Tu atitiksi mūsų siūlomos pozicijos reikalavimus, o mes atitiksime Tavo lūkesčius, Tau reikės tik pasirašyti darbo sutartį ir prisijungti prie mūsų komandos. Mes tikimės, kad tai būsi TU!

Jei nerandi norimos darbo pozicijos, bet labai nori dirbti kartu su Aedilis komanda, mes taip pat Tavęs laukiame. Tau tik reikia mums parašyti info@aedilis.lt

Darbuotojų atsiliepimai

Dirbti Aedilyje – tai kaip pasinerti į inžinerinį kūrybinį procesą. Kiekvienas mūsų vykdomas projektas darbuotojams yra unikalus savo iššūkiais ir išbandymais. Bet juos įveikus – apima saldus pergalės jausmas. Darbas su patyrusiais kolegomis nuo pat pirmųjų dienų turtina ir profesinę, ir asmeninę mano patirtį. Nuostabus ir draugiškas kolektyvas, 100% galima pasikliauti komanda su kuria dirbi, nes ji pati geriausia. O įgytos patirties neįmanoma gauti nei vienoje mokymo įstaigoje… Visada yra jaučiama pagarba darbuotojui, o dar kai investuojama į jį – tai iš vis puiku… Noras išmokti ko nors nauja man sklandžiai siejasi su noru tobulėti ir didinti savo kompetencijas.

Emilijus
RAA grupės vadovas

AEDILYJE dirbu apie 6 metus ir kiekviena diena būna įdomi ir nenusibostanti. Kolektyvas puikus, draugiškas. Esame kaip viena artima kolektyvinė šeima. Turim bendrų švenčių, per kurias galime pažinti kolegas iš kitos pusės. Rotacija įmonėje maža, o tai ir pasako viską!

Eglė
Tiekimo vadybininkė

Man patinka dirbti Aedilyje, nes šioje įmonėje jaučiuosi lyg būdamas didelėje šeimoje. Aedilyje tikrai geros darbo sąlygos, įvairus ir smagus kolektyvas. Įdomus, įtraukiantis ir kruopštumo reikalaujantis darbas.

Žilvinas
Jaunesnysis projektuotojas

Aedilyje įsidarbinau iškart po studijų ir dirbu čia jau 14 metų. Darbas energetikos srityje yra įtraukiantis ir prasmingas, o labiausiai patinka, kad galiu prisidėti prie reikšmingų strateginių projektų, kuriuos įgyvendina Aedilis.

Dainius
RYS grupės vadovas

Aedilis yra vienas geriausių mano pasirinkimų. Čia gavau progą augti ir tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet taip pat ir kaip asmenybė. Teko įgyvendinti stambių projektų Lietuvoje ir ne tik!

Kolektyvas visuomet pasirengęs padėti sunkumams, o tai padėjo suprasti, jog nieko nėra neįmanoma! Sėkmingai įgyvendinti nauji projektai tai tik patvirtina.
Kūrybiška išsilavinusių žmonių aplinka suteikia pagrindą įvairioms diskusijoms ir pokalbiams ne būtinai darbo tema. O tai kuria labai pozityvią atmosferą.

Tomas
Inžinierius-projektuotojas