Pastočių automatikos paslaugos
Nuo pat pirmos dienos įmonė dirba pastočių automatikos srityje, sukaupta patirtis nuo 2004 metų leido sukurti lojalių klientų ratą Lietuvoje ir Skandinavijos rinkoje, kuriose dirbame su didžiausiais rangovais energetikos srityje.
Procesų automatika
Procesų automatikos sistemų diegimui reikalingi labai atsakingai pasirinkti savo partnerius, AEDILIS per savo darbo metus įrodė savo kompetenciją šių sistemų diegime. Tai patvirtina puikūs klientų atsiliepimai ir rekomendacijos.
Valdymo spintų surinkimas
Relinės apsaugos ir automatikos, pastočių automatikos, procesų automatikos, žemos ir vidutinės įtampos elektros paskirstymo ir valdymo spintų projektavimas / gamyba / surinkimas.

Mes dirbame su:

Relinė apsauga ir automatika

Sukaupėme labai didelę patirtį relinės apsaugos ir automatikos (toliau RAA) srityje. Šioje grupėje dirba vieni geriausių specialistų Lietuvoje, kurie savo žinias pritaiko ne tik mūsų, bet ir kitose įmonėse vesdami mokymo Respublikiniame Energetikų Mokymų Centre. RAA grupės inžinieriai turi nuo 8 iki 25 metų energetikos objektų derinimo patirtį. Daugiausia yra dirbę elektros perdavimo ir skirstymo tinklų projektuose. Mūsų inžinierių kompetencija leidžia derinti įranga nuo 0,4 kV iki 400 kV.

Pastočių automatika (TSPĮ)

VSA grupės inžinieriai turi patirtį teleinformacijos surinkimo ir perdavimo įrenginių (TSPĮ), automatizuotos elektros energijos apskaitos (AEEAS) ir momentinių matavimų (MOM) sistemų projektavime, diegime ir derinime. Šios grupės patirtis yra įvairialypė. Inžinieriai įvykdė projektus vandentvarkos, energetikos ir geležinkelių objektuose. VSA grupė dirba Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje. Šios grupės darbų geografija nuolatos plečiasi.

Procesų automatika

Mes projektavome ir įdiegėme procesų automatikos sistemas vandentvarkos, energetikos, gamybos ir geležinkelių sektoriuose. Mūsų  inžinieriai pasiruošę įsigilinti į jūsų įmonės technologinius procesus ir paruošti jums geriausiai tinkantį pasiūlymą.

Telekomunikacijos

AEDILIS buvo pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri suprojektavo WiMax technologijos bazinę stotį, todėl telekomunikacijų grupės inžinieriais turi labai daug patirties bevieles technologijos tinklų instaliavime vandentvarkos įmonėse.Taip pat ši grupė kartu su kitomis įmonės grupėmis yra suprojektavusi bei įdiegusi duomenų perdavimo sprendimus energetikos ir geležinkelių objektuose.

Mūsų projektai

img23

35/10 kV Smilgių TP

img23

10 kV skirstyklų atnaujinimas

img23

110/10 kV Juodupės TP rekonstrukcija

img23

110/10 kV Juodupės TP Rekonstrukcija

img23

Pasvalio sk. valdymo sistemų įrangos perkėlimas

img23

Kauno HE TP rekonstrukcija

img23

110/35/10 kV Kuršėnų TP

img23

35/10 kV Vilkijos TP

Apie mus

UAB „Aedilis“ – inžinerinių sprendimų įmonė, dirbanti elektros energetikos infrastruktūros ir pramoninės automatikos srityse.

Savo klientams tiekiame visus inžinerinių sistemų komponentus, konsultuojame inžinerinių sistemų diegimo klausimais bei vedame mokymus.

Mūsų patirtis: daugiau nei 1000 projektų Lietuvoje bei sėkmingai įgyvendinti projektai Estijoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Meksikoje, Brazilijoje, Kenijoje, Kazachstane.

Mūsų video

Mūsų gebėjimai

Relinė apsauga and automatika
91%
Pastočių automatika (TSPĮ)
97%
Telekomunikacijos
87%
SCADA sistemos
81%